Kobiece, wieczorowe i koktajlowe woalki szyte specjalnie dla Ciebie.

Woalki

Kolorowe woalki na głowę, które delikatnie zakrywają twarz lub opadają na czoło, są doskonałym dodatkiem na wesela i przyjęcia.Granatowa, w głębokiej zieleni, bordowa lub czarna woalka jest z kolei wybierana najczęściej do wieczorowej kreacji. Mamy ich ogromny wybór, w niemalże każdym kolorze, z siateczki, tiulu czy nakrapiane.  Zdobią one toczki, fascynatory, kokardy lub berety, przez co nie są nudne. To niezwykle kobiecy, zmysłowy i charakterny dodatek. Tworzymy nasze ozdoby zgodnie z trendami, ale też  słuchając Waszych potrzeb. Z wielką przyjemnością doradzimy Ci, dobierzemy oraz wykonamy woalkę do Twojej kreacji.

Pokazano 1-24 z 37 pozycji
Pokazano 1-24 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Czarna żałobna woalka na opasce.

Cena 229,00 zł

Cienka satynowa opaska do włosów w czarnym kolorze to konstrukcja dla pięknie układającej się woalki. Minimalistyczny, skromny i gustowny dodatek na pogrzeb. Żałobna, gruba woalka typu merry widow zakrywająca twarz. Całość tworzona ręcznie w naszej pracowni. Ozdoba jest bardzo delikatna dla...

Aksamitna opaska do włosów z kokardą.

Cena 208,00 zł

Urocza opaska do włosów z kokardą i woalką w stylu Blair to doskonały pomysł na wieczór, karnawał, Sylwestra czy BOŻE NARODZENIE. Modna opaska z grubego aksamitu to ozdoba do włosów oryginalna i dobrej jakości. Uroczy dodatek do fryzury.

Czarna opaska z woalką.

Cena 439,00 zł

Wyjątkowa opaska inspirowana najwybitniejszymi stylizacjami Księżnej Kate. Ma prostą formę bez przesadnych zdobień. Czarna woalka zakrywa twarz i będzie stosownym dodatkiem na pogrzeb bliskiej i ważnej osoby.