Nasze dodatki do włosów dostępne w sklepie są gotowe do wysyłki lub przygotowywane w ciągu 1-5 dni roboczych. W sezonie ślubnym tj. od kwietnia do sierpnia czas oczekiwania może się minimalnie wydłużyć.

Sama konsultacja w celu dobrania ozdoby to często kwestia kilku maili lub 1 telefonu. To trwa zwykle 1-3 dni w zależności od zdecydowania.

Dodatek do włosów wg własnego pomysłu lub zaprojektowany od podstaw przez nas bywa wykonywany od 5 -14 dni roboczych. Jeśli jednak jego wykonanie wiąże się z dodatkowym zamówieniem materiałów czas może się wydłużyć o kolejne 1-2 tygodnie.

Prosimy doliczyć czas na wysyłkę 1-3 dni robocze.

W naszym sklepie dostępne są ozdoby do włosów na grzebyku, opasce, wiązane tasiemką oraz na gumce kapeluszowej. Do każdego dodatku stosujemy najlepsze mocowanie. Czasem jednak, w zależności od Waszych włosów i fryzur, lepiej zastosować inne rozwiązanie.

Do włosów upiętych sprawdzają się grzebyki. Podobnie w przypadku fryzur krótkich uniesionych do góry. Posiadamy grzebyki, które bardzo stabilnie trzymają się we włosach.

W przypadku włosów rozpuszczonych , krótkich, śliskich idealne są opaski. Jak najbardziej pasują także do upięć włosów. Nie są mocno widoczne gdyż mają tylko 2-3 mm.

Cienkie delikatne biżuteryjne opaski są zazwyczaj na tasiemce i ona zdaje egzamin do każdego rodzaju fryzury.

Gumki kapeluszowe zazwyczaj są przy cięższych, większych toczkach, są cieniutki więc łatwo je ukryć. Podobnie jak opaski są zupełnie niewidoczne przy rozpuszczonych włosach a przy upiętych nieznacznie.

Raczej nie stosujemy spinek jako mocowanie

W zależności od stopnia skomplikowania, czasu wykonania, dostępności materiałów itp. cena może być rożna. Zazwyczaj jednak jest to koszt od około 150-600zł. Czas realizacji to około 5-15dni roboczych. Czasami jednak wykonanie projektu wiąże się z zamówieniem materiałów z zagranicy. To zwiększa koszty i wydłuża czas.

W przypadku gdy jedynie zmieniasz kolor, mocowanie czy wielkość cena zazwyczaj nie ulega zmianie. Termin w stosunku do podanego w sklepie może się wydłużyć o około 2-3 dni.

W przypadku dodania woalki koszt zwiększa się o 25-35zł.

W celu podania dokładnej wyceny i czasu realizacji prosimy o kontakt mailowy: info@bozka.eu lub telefoniczny 609801840

Jeśli jest to własny pomysł to najlepiej przesłać zdjęcia podobnych produktów, szkice czyli generalnie wszystko, co może zobrazować dany produkt.

Jeśli to my mamy zaprojektować pasujący dodatek we włosy to na wstępie prosimy o przesłanie mailem zdjęcia sukni/stroju, twarzy, fryzury i ewentualnie pozostałych akcesoriów.

Następnie konsultujemy się, wzajemnie zgłaszamy swoje uwagi i pomysły.

Podsumowujemy całość. Czasem konieczne jest wysłanie próbek.

Przygotowujemy wersję roboczą fascynatora/toczka/opaski i wysyłamy zdjęcia do akceptacji.

Na tym etapie możliwa jest drobna korekta.

Po tym zszywamy precyzyjnie całość.

Na chwilę obecną nasze ozdoby do włosów są dostępne tylko w butiku online. Prosimy jednak pamiętać, że ozdoby dostępne w sklepie możesz zakupić, przymierzyć w domu a następnie odesłać te, których nie wybrałaś.

 

W naszym sklepie jak najbardziej możliwy jest zwrot towaru. Prosimy jednak pamiętać, że dotyczy to tylko produktów widniejących na stronie sklepu w stanie niezmienionym tj. z takim samym mocowaniem, w takim samym kolorze, wielkości i układzie.

Zakup w sklepie można zwrócić na ogólnie obowiązujących zasadach.

Wprowadzenie jakiejkolwiek zmiany w produkcie ze sklepu oznacza jego spersonalizowanie, a to natomiast uniemożliwia jego zwrot.

Zamówienia indywidualne nie podlegają zwrotowi.

Wszystkie nasze ozdoby do włosów i na głowę wysyłane są w podwójnym pudełku- ochronnym pakowym oraz naszym firmowym.

Pamiętaj by ozdoby przechowywać w naszym kartoniku- tym samym nie ulegną zgnieceniu, a w przypadku naturalnych materiałów zmianie koloru.

Nie mocz ich. Nie spaceruj w deszczu. Nie pierz. Delikatne zabrudzenie spróbuj usunąć lekko mokrą szmatką.

Nie zgniataj ich. Jeśli Twój dodatek odkształcił się w większości przypadków kształt przywrócisz układając go pod wpływem pary np. z żelazka.