Eleganckie i codzienne kapelusze damskie polskiej marki premium.

Kapelusze

Stylowe kapelusze boZka założysz zarówno w zwykły dzień, jak i na wielkie przyjęcie. Te koktajlowe to wspaniała ozdoba na głowę podkreślająca ważność i charakter uroczystości. Eleganckie kapelusze damskie stanowią ważny dodatek na głowę na wesele córki, syna czy najbliżej osoby. To obowiązkowe nakrycie głowy na wyścigi konne i mile widziany dodatek na innych uroczystościach. Poza eleganckimi naryciami głowy znajdziej u nas bucket hat. Cały czas śledzimy tendy dlatego wprowadziliśmy do naszego sklepu także stylowe kapelusik rybacki. Projektujemy je i wykonujemy z dbałością o każdy szczegół.  Możesz je nosić bez względu na wiek.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji
Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Kapelusik typu bucket hat w kolorowe kwiaty.

Cena 195,00 zł

Kapelusik rybacki to dodatek, który nie pozostaje obojętny, zwłaszcza ten, w totalnie kolorowe kwiaty. 'Robi' całą stylizację. Dodaje luzu będąc jedocześnie stylowym. Szyjemy go w małej pracowni z bawełnianej tkaniny. Szalony, kwiecisty i soczysty, idealnie pasuje do letnich stylizacji.. Rozmiar...

  • Nowy

Ozdoba na głowę- mini kapelusik różowo- czerwony.

Cena 259,00 zł

Niewielki i choć delikatny to ekstrawagancki malutki kapelusik na głowę. Wykonany został z naturalnej tkaniny sinamay w odcieniu różu. Ozdobiony jest strzępiastą dekoracją z czerwonej krynoliny i woalki. Całość to ręczna robota, więc każdy produkt to unikat, choć ma zachowany sój ccharakter.