Eleganckie i codzienne kapelusze damskie polskiej marki premium.

Kapelusze

Stylowe kapelusze boZka założysz zarówno w zwykły dzień, jak i na wielkie przyjęcie. Te koktajlowe to wspaniała ozdoba na głowę podkreślająca ważność i charakter uroczystości. Eleganckie kapelusze damskie stanowią ważny dodatek na głowę na wesele córki, syna czy najbliżej osoby. To obowiązkowe nakrycie głowy na wyścigi konne i mile widziany dodatek na innych uroczystościach. Poza eleganckimi naryciami głowy znajdziej u nas bucket hat. Cały czas śledzimy tendy dlatego wprowadziliśmy do naszego sklepu także stylowe kapelusik rybacki. Projektujemy je i wykonujemy z dbałością o każdy szczegół.  Możesz je nosić bez względu na wiek.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji
Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Elegancki kapelusz kremowo-granatowy.

Cena 519,00 zł

Oto idealny dodatek na głowę dla mamy pana młodego i panny młodej. To też nakrycie głowy na wyścigi konne. To nakrycie głowy z klasą pokochały już nasze klientki za granicą. 

Letni kapelusik bucket w błękitną kratkę.

Cena 195,00 zł

Kapelusik rybacki to dodatek, który nie pozostaje obojętny. Cudny odcień wakacyjnego błękitu w kratkę robi całą stylizację. Dodaje luzu będąc jedocześnie stylowym. Szyjemy go w małej pracowni z bawełnianej tkaniny. Idealny do letnich stylizacji a dodatkowo chroni głowę i osłania twarz. Rozmiar...

Kapelusik typu bucket hat w kolorowe kwiaty.

Cena 195,00 zł

Kapelusik rybacki to dodatek, który nie pozostaje obojętny, zwłaszcza ten, w totalnie kolorowe kwiaty. 'Robi' całą stylizację. Dodaje luzu będąc jedocześnie stylowym. Szyjemy go w małej pracowni z bawełnianej tkaniny. Szalony, kwiecisty i soczysty, idealnie pasuje do letnich stylizacji.. Rozmiar...

Elegancki kapelusz.

Cena 519,00 zł

Oto idealny dodatek na głowę dla mamy pana młodego i panny młodej. To też nakrycie głowy na wyścigi konne. To nakrycie głowy z klasą pokochały już nasze klientki za granicą. Ten dodatek robi wrażenie i dodaje szyku.