Luksusowe  niewielkie nakrycia głowy na wyjątkowe okazje.

Toczki

Toczki wizytowe marki boZka to eleganckie dodatki, które podkreślą wagę uroczystości. Idealne nakrycie głowy dla mamy Pana Młodego lub Panny Młodej czy też dla świadkowej. To swego rodzaju ukłon w stronę nowożeńców. Dlatego też to  idealna ozdoba do włosów na wesele. Posiadamy także skromniejsze i minimalistyczne filcowe toczki z niewielką kokardką, z ćwiekami  lub zupełnie gładkie, które  bez obawy możecie założyć nawet do teatru, na kawę bądź niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółmi. Ozdoba w kształcie serca to natomiast idealny dodatek na randkę. Preferujemy prosty i nowoczesny design, choć same toczki zazwyczaj kojarzą się ze stylem retro.

Dostępne są u nas także czarne, pogrzebowe nakrycia głowy, często z dodatkiem woalki, które są wyrazem żałoby.

Pokazano 1-12 z 45 pozycji
Pokazano 1-12 z 45 pozycji

Aktywne filtry

Ozdoba na głowę- mini kapelusik różowo- czerwony.

Cena 269,00 zł

Niewielki i choć delikatny to ekstrawagancki malutki kapelusik na głowę. Wykonany został z naturalnej tkaniny sinamay w odcieniu różu. Ozdobiony jest strzępiastą dekoracją z czerwonej krynoliny i woalki. Całość to ręczna robota, więc każdy produkt to unikat, choć ma zachowany sój ccharakter. 

Czarny toczek z woalką.

Cena 468,00 zł

Czarne nakrycie głowy z woalką na lato. Ten czarny toczek sprawdzi się także na pogrzeb jako żałobne nakrycie głowy. Sprawdzi się także jako nakrycie głowy wieczorowe i koktajlowe.