Witajcie w świecie akcesoriów marki boZka.  W tym  świecie początkowo były  ręcznie tworzone fascynatory czyli  małe gustowne stroiki do włosów, ozdoby ślubne do włosów dla nowoczesnych panien młodych,  berety, opaski z woalką czy kokardą, a nawet  nakrycia głowy.

Będąc w stałym kontakcie z Wami poznawałam i poznaję każdego dnia Wasze potrzeby. Dzięki temu mogłam na nie odpowiedzieć i spełnić kolejne marzenie, jakim była kolekcja torebek i kopertówek, która od razu skradła Wasze serca. Być może dlatego, że nasze kopertówki  na wesele, przyjęcia, czy te wieczorowe zostały zaprojektowane tak, by idealnie pasowały do ozdób na głowę, kolorystycznie i stylistycznie.

Zarówno ozdoby do włosów jak i skórzane torebki  boZka wykonywane są ręcznie w Polsce. Nie są produkowane masowo, a tworzone przy użyciu najprostszych narzędzi, przez osoby, które to po prostu lubią. Takie właśnie produkty trafiają do Was. Zatem nakrycia głowy czy torebki made in poland to nie tylko hasło reklamowe, to cała filozofia tworzenia ich z uważnością i w fajnej atmosferze.

Ozdoby i torebki boZka zazwyczaj uczestniczą w bardzo ważnych momentach Waszego życia, bo są to śluby, wesela najbliższych, chrzciny, komunie, rocznice, urodziny, pogrzeby. W takich momentach chcemy, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Część naszych dodatków z powodzeniem jest noszona na co dzień jak berety, czy nasze uniwersalne torebki. Każdy projekt powstaje z myślą o Waszych wielkich chwilach ale też tych małych, zwykłych codziennych, kiedy chcemy czuć się kobieco i stylowo i przede wszystkim komfortowo.

Ostatecznie projekty są selekcjonowane z uwzględnieniem trendów, okazji, na jakie powstają oraz Waszych preferencji. Wspólnie z zaufanym fotografem i całą ekipą przygotowujemy sesję zdjęciową i produkty trafiają do sklepu internetowego, aby każda z Was miała do nich dostęp i mogła zakupić je każdej porze dnia. Trudno jest podjąć decyzję zakupu bez mierzenia , dlatego pamiętajcie, że wszystkie akcesoria dostępne w sklepie internetowym możecie przymierzyć w domu z Waszą kreacją, fryzurą i sprawdzić czy dobrze się w nich czujecie.

 Polska projektantka torebek i nakryć głowy.

Dziękuję Wam za zaufanie i zapraszam!

Katarzyna Bożek, projektantka Waszych dodatków i właścicielka marki boZka