Wieczór panieński, baby shower, ozdoby dla druhenek, podziękowanie za przybycie, kobiecy wyjazd czy dzień kobiet w firmie...okazji, gdy chcemy się wyróżnić lub gdy chcemy podziękować jakiejś grupie bliskich kobiet może być znacznie więcej.

opaski na wieczór panieński     Gażdety na wieczór panieński w klubie

Co możemy dla Ciebie zrobić? Zaprojektujemy i stworzymy akcesoria na głowę i do włosów takie jak opaski, gumki scrunchie, fascynatory  lub inne modowe dodatki takie jak broszki, chokery. Stworzymy akcesoria z klasą, które będą pięknym wyróżnikiem na wysokim poziomie. W zależności o tematyki imprezy stworzymy pasujące do tego ozdoby- czy to impreza w eleganckim dworku, w posh klubie, w tropikach czy w jednej z Europejskich stolic dostosujemy styl i kolorystykę akcesoriów.

Eksluzywne letnie akcesoria na wyjazd panieński

Każda ozdoba ze strony może być przeprojektowana, tak abyś otrzymała lub otrzymał ofertę cenową dostosowaną do ustalonego z nami budżetu.

To zdecydowanie zupełnie inna alternatywa do jednorazowych gadżetów, które po chwili zostaną rzucone w kąt i zaśmiecą środowisko, gadżetów o niskiej jakości i przydatności. Tworzymy akcesoria, które dopełnią wysokiej klasy imprezę.

Napisz do nas a przygotujemy Tobie indywidualna ofertę!

Adres e-mail: info@bozka.eu

Telefon: 609 801 8724