INFORMACJE OGÓLNE DOTYCZĄCE ZWROTÓW

1. Informacja o odstąpieniu od umowy musi nastąpić w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Wystarczy wysłać mailowo informację o chęci zwrotu wraz z danymi do przelewu zwrotnego.

2.  Zwrot towaru musi nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty wysłania informacji dotyczącej odstąpieniu od umowy. Prosimy o umieszczenie w pudełku karteczki z imieniem, nazwiskiem  i numerem telefonu- nie zawsze etykieta kurierska/pocztowa jest czytelna.

3. Zatem na zwrot towaru jest łącznie 28 dni.

4.  Zwrotowi podlega towar w stanie niezmienionym (niezabrudzony, nienoszony, nieuszkodzony, bez zapachu perfum i innych, z metką-etykietą,).

5. Uprzejmie prosimy o zwrot produktu wraz z oryginalnym opakowaniem.

 

7. ZWROTOWI NIE PODLEGAJĄ:

a) produkty o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą  tj. zamówienia indywidualne, zmiana koloru, zmiana sposobu mocowania produktu, zmiana wielkości, długości woalki  itp.

b) produkty z widocznym śladem użytkowania np. z zabrudzeniem od makijażu, zapachem perfum i/lub bez papierowej etykiety (metki)

c) produkty w przypadku gdy informacja o zwrocie nastąpiła po terminie 14 dni od otrzymania towaru

d) produkty w przypadku, gdy upłynął termin dłuższy niż 14 dni od wysłania oświadczenia/informacji o chęci zwrotu

8. ZWROT PIENIĘDZY

a) Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami

b) Pieniądze za zakupiony towar i koszty dostawy zwracamy w ciągu 14 dni roboczych 

c) Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa zamawiający, także w przypadku nieodebrania paczki przed odstąpieniem od umowy (np. przeoczenie jej odbioru w paczkomacie).  Wówczas ten koszt odejmujemy od kwoty zwrotu za zamówienie

d) W przypadku zwrotu  jednego lub więcej z kilku zamawianych przedmiotów(lecz nie wszystkie), dokonujemy zwrotu kwoty za zakupiony przedmiot/przedmioty oraz proporcjonalną kwotę za dostawę (np. jeśli zakupiono 2 przedmioty i za przesyłkę zapłacono 20zł a  następuje zwrot jednego z nich wówczas Sprzedawca zwraca kwotę za zwracany produkt oraz koszt dostawy  jednego z nich- tj. 20zł:2 produkty=10zł )

e)  Zwracamy najniższy koszt przesyłki jaki widnieje w sklepie www.bozka.eu

f)  W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym.

ADRES DO ZWROTU:

K.B. FASHION Katarzyna Bożek

Kupiecka 76/1  (INFO DLA KURIERA:  LOKAL Z DUŻĄ WITRYNĄ)

65-058 Zielona Góra

tel. 609 801 724