INFORMACJE OGÓLNE DOTYCZĄCE ZWROTÓW

1. Informacja o odstąpieniu od umowy musi nastąpić w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Wystarczy wysłać mailowo informację o chęci zwrotu wraz z danymi do przelewu zwrotnego.

2.  Zwrot towaru musi nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty wysłania informacji dotyczącej odstąpieniu od umowy. Prosimy o umieszczenie w pudełku karteczki z imieniem, nazwiskiem  i numerem telefonu- nie zawsze etykieta kurierska/pocztowa jest czytelna.

3. Zatem na zwrot towaru jest łącznie 28 dni.

4.  Zwrotowi podlega towar w stanie niezmienionym (niezabrudzony, nienoszony, nieuszkodzony, bez zapachu perfum i innych, z metką-etykietą,).

5. Uprzejmie prosimy o zwrot produktu wraz z oryginalnym opakowaniem.

 

7. ZWROTOWI NIE PODLEGAJĄ:

a) produkty o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą  tj. zamówienia indywidualne, zmiana koloru, zmiana sposobu mocowania produktu, zmiana wielkości, długości woalki  itp.

b) produkty z widocznym śladem użytkowania np. z zabrudzeniem od makijażu, zapachem perfum i/lub bez papierowej etykiety (metki)

c) produkty w przypadku gdy informacja o zwrocie nastąpiła po terminie 14 dni od otrzymania towaru

d) produkty w przypadku, gdy upłynął termin dłuższy niż 14 dni od wysłania oświadczenia/informacji o chęci zwrotu

8. ZWROT PIENIĘDZY

a) Pieniądze za zakupiony towar i koszty dostawy zwracamy w ciągu 14 dni roboczych na wskazane konto (jeśli nie zostanie podany nr konta, przelewu dokonujemy na konto, z którego został dokonany przelew za zamówienie)

b) Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa zamawiający, także w przypadku nieodebrania paczki przed odstąpieniem od umowy (np. przeoczenie jej odbioru w paczkomacie).  Wówczas ten koszt odejmujemy od kwoty zwrotu za zamówienie

c) W przypadku zwrotu  jednego lub więcej z kilku zamawianych przedmiotów(lecz nie wszystkie), dokonujemy zwrotu kwoty za zakupiony przedmiot/przedmioty oraz proporcjonalną kwotę za dostawę (np. jeśli zakupiono 2 przedmioty i za przesyłkę zapłacono 20zł a  następuje zwrot jednego z nich wówczas Sprzedawca zwraca kwotę za zwracany produkt oraz koszt dostawy  jednego z nich- tj. 20zł:2 produkty=10zł )

d)  Zwracamy najniższy koszt przesyłki jaki widnieje w sklepie www.bozka.eu

e)  W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym.

ADRES DO ZWROTU:

K.B. FASHION Katarzyna Bożek

Kupiecka 76/1  (INFO DLA KURIERA:  LOKAL Z DUŻĄ WITRYNĄ)

65-058 Zielona Góra

tel. 609 801 724