Dodatki na wesele- kopertówki wizytowe i ozdoby do włosów- jak dobrać?

person Autor: Katarzyna Bożek list w: Porady

Wiadomo nie od dziś, że dodatki taki jak stroik na głowęciekawa kopertówka czy biżuteria potrafią zdziałać cuda i całkowicie odmienić wieczorową czy np. weselną stylizację. Od kilku lat boZka projektuje i tworzy dodatki na głowę i pomaga w doborze dodatków. Wiem, jak często spotykacie się z problem skompletowania kolorystycznie czy stylistycznie butów, torebki wizytowej, nakrycia głowy. Dlatego też w naszym sklepie możecie już dobrać i dopasować poszczególne akcesoria. Jak dobrać dodatki na wesele, przyjęcie, imprezę sylwestrową, czy komunię dziecka?

Często pytanie w jakim kolorze powinny one być. Otóż nie ma jednej reguły ale bardzo dużo zależy od tego jak na co dzień czujecie się z kolorami. Czy ubieracie się w barwy stonowane, czy lubicie kontrasty, czy jedno, maksymalnie dwu kolorowe outfity. Jednak dobór dodatków w tym samym kolorze co sukienka lub też sąsiadującym sprawi, że stylizacja będzie bardziej wyważona, stonowana bardziej elegancka. Czasem kolor sukienki jest bardzo neutralny i, aby nie zlewał się z nasza urodą warto ubranie podkreślić np. toczkiem i kopertówką wizytową w kontrastującym lub choć trochę odbiegającym kolorze. Panie natomiast, które lubią bawić się modą i niestraszne im niestandardowe połączenie kolorów zachęcam do eksperymentowania. Przecież pudrowo różowej sukienki można dobrać granatową kopertówkę i fascynator. Lub do różowej sukni można przecież dobrać czerwone dodatki. Model torebki i ozdoby do włosów u nas skompletujesz idealnie. Konkretny dobór jednak zależy od ubrania i fryzury przede wszystkim (w przypadku dodatku do włosów.) Zachęcam do kontaktu, chętnie pomogę w doborze dodatków.

Zielone dodatki do sukienki.

Czerwona torebka do ręki wizytowa.

 

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December