Beret damski- poznajcie jego elegancką a zarazem nowoczesną odsłonę.

person Autor: Katarzyna Bożek list w: Aktualności

Z czym kojarzą się berety? Z Francją, Paryżem, jesienią czerwoną pomadką, z serialem Emily in Paris... Można by tu wiele wymieniać. Z pewnością to jedne z najbardziej eleganckich damskich nakryć głowy na jesień i zimę. Najczęściej widywany w sieci jest beret czarny i czerwony. Ja natomiast chciałabym Wam pokazać ich bardziej szaloną odsłonę.

  1. Zacznę od beretów z woalką...Niby prostota, niby klasyka a jednak z nutką szaleństwa. Kojarzy się z bardzo eleganckim outfitem, ale uwierzcie mi, wygląda obłędnie z ciężkimi botkami i np. bluzą!

  2. Ozdobne berety damskie mogą mieć cekiny, ćwieki, błyszczące aplikacje czy kryształki. Są eleganckie ale też zadziorne , niegrzeczne. To dodatki dla kobiet kochających modę i tworzących swój własny styl.

  3. W końcu gładki paryski beżowy beret, a może granatowy czy czarny, który z zdobi tylko perła i metalowa zawieszka, to idealny dodatek do wszystkiego.

   Francuskie beret z woalką i zdobieniem.          Czarny beret ze złotymi ćwiekami     

Zobaczcie nasze ozdobne berety damskie na stronie. Są mega ciepłe, wełniane, ręcznie zdobione i robią połowę roboty w ciepłej stylizacji.

https://www.bozka.eu/13-berety-damskie

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December