Jak dobrać ozdobę do włosów na ślub, wesele, chrzest i inną uroczystość?

person Autor: Katarzyna Bożek list w: Porady

Nigdy nie miałaś żadnego nakrycia głowy a tak bardzo podobają się Tobie. Marzy się Tobie wytworna stylizacja, która podkreśli jak ważny jest dla Ciebie ślub córki czy najbliższej przyjaciółki, komunia syna, czy chrzest dziecka. Nie wiesz jak dobrać taki dodatek, do czego ma pasować, nie jesteś pewna jak będziesz się czuła w takim wizytowym nakryciu głowy. A może marzysz ozdobie do fryzury ślubnej z woalką a niestety w najbliżej okolicy nie ma pracowni czy butiku, by ją obejrzeć . Podpowiem Wam jak idealnie dobrać dodatek do fryzury, doskonale się w nim czuć nie wydając na kolejne stroiki na głowę, których nigdy nie założycie i nie zwrócicie oraz oszczędzając czas. Od czego zacząć?

 

Jeśli podoba się Tobie zbyt wiele ozdób, lub sama nie wiesz jak dobrać odpowiednią, po prostu zacznij od kontaktu. Napisz maila, zadzwoń i opowiedz czego poszukujesz, na jaką okazję. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy zwykle proszę o przesłanie Twojego zdjęcia, zdjęcia stroju, pomocny będzie pomysł na fryzurę, a także inne dodatki. Pytam także, jak zazwyczaj lubisz ubierać się, czy lubisz zwracać na siebie uwagę, czy wolisz klasykę. Jeśli masz upatrzonych kilka modeli stroików do włosów proszę także o ich przesłanie, bo czasem suknia jest tak prosta, że naprawdę prawie każda ozdoba pięknie będzie się z nią prezentować. Dlatego w takiej sytuacji, przesłanie Waszych faworytów jest bardzo istotne, aby zapoznać się z Waszym gustem i oczekiwaniami. Skonsultowałaś się z nami, ale wciąż obawiasz się, że nie utrafisz z idealną ozdobą bez wcześniejszej przymiarki. W takiej sytuacji polecamy, aby zamówić kilka już wyselekcjonowanych ozdób. W zależności od wybranych modeli i ich ilości w ciągu 2-10 dni roboczych ozdoby będą u Ciebie. Wraz z nimi możesz zamówić próbki materiału, koloru. A akcesoria możesz przymierzyć w domu bez presji. Założyć do nich swoją sukienkę, buty, zrobić makijaż. Możesz pobyć z tą ozdobą, sprawdzić jak się w niej czujesz, skonsultować z siostra, koleżanką. W ciągu 14 dni wyślij do nas maila z informacją o zwrocie. Możesz wybrać 1 lub więcej ozdób, ale możesz też zwrócić wszystkie. Jest też opcja odesłania ich i zamówienia np. podobnego fascynatora, do tego co mierzyłaś. Wykonamy go specjalnie dla Ciebie w takiej samej lub zbliżonej cenie. Jeśli zwracasz całe zamówienie zwracamy Tobie całą kwotę wraz z kosztami przesyłki. Tak naprawdę Twój koszt to tylko koszt paczki zwrotnej do nas. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie sklepy internetowe z ręcznie tworzonymi ozdobami do włosów umożliwiają swoim klientkom zwrot. Część z nich sam fakt, że ozdoba jest tworzona po dokonaniu jej zamówienia traktują jako zlecenie specjalnie dla Ciebie, spersonalizowane. U nas dopiero jak wprowadzasz jakiekolwiek zmiany w produkcie, który jest dostępny w sklepie, pozbawia Ciebie możliwości zwrotu. Jest to wówczas zamówienie indywidualne. Takie zakupy są naprawdę komfortowe i na pewno w taki sposób zaoszczędzisz czas. Zapraszamy! Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz info@bozka.eu lub zadzwoń 609 801 724.

Jaką ozdobę do wlsów wybrać na ślub lub wesele.
Mama na ślubie w nakryciu głowy.
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December